Skip to main content

Naujienos, Skelbimai

Carito jubiliejus

Kovo 30 dieną Tauragės Švč. Trejybės parapijoje minėjome Carito jubiliejų. Sulaukėme svečių iš Šilutės, Vydmantų, Klaipėdos, Priekulės, Plungės parapijų.
Buvo atvykusi
Lietuvos Carito generalinė sekretorė Deimantė Bukeikaitė

Skelbimas

Kovo 26 d. Po vakaro Šv. Mišių (19 val.) Parapijos namuose bus rodomas filmas. Trukmė 1 val.

Jaunimo renginys

Sutvirtinimo Sakramentas yra žingsnis iš dvasinės paauglystės į subrendusio žmogaus tikėjimo gyvenimą. Tad kovo 2 dieną jaunuoliai, kurie ruošiasi šiam Sakramentui  galėjo pabūti bendrystėja, padiskutuoti, pasimelsti. Šis renginys skirtas tam, kad paaugliai suprastų kaip svarbu būti bendrystėje su Dievu. Susitkimo metu mokymus vedė s. Liucija Grybaitė FMA bei tikybos mokytojos. Vienuolė, sesuo salezietė Liucija  kalbėjosi su jaunimu,pasakojo jiems, kad materialūs dalykai tai nėra pats svarbiausias dalykas mūsų gyvenime.

,,Kai tu mane pakvietei"

,,Dešimt  Dievo įsakymų – tai dešimt žmonijos įsakymų.”  Vasario 8 dieną teatralizuotas literatūrinis pokalbis privertė stabtelt ir susimąstyti ,,Mes atpratinti sedėti, jausti save, girdėti savo vidinį balsą, atpratinti kalbėtis apie savo jausmus, esam išmokyti žiūrėti TV, girdėti žinias, atpažinti garsenybes.” Kartais pamirštame svarbius dalykus, bendravimą ir meilę, juos mums primena Dešimt Dievo įsakymų.

Dėkojame svečiams iš Klaipėdos ir MKC direktorei Jolantai Kazlauskienei.

Šv. Agota

,,Viešpatie Jėzau Kristau, Dievo Sūnau, Tu esi mums gyvoji duona, nužengusi iš dangaus, tad šventosios mergelės ir kankinės Agotos garbei palaimink duoną ir vandenį, kaip priemonę prieš gaisro nelaimę, kad, kur ji bus nunešta ir padėta, tuojau ugnis išblėstų ir visiškai užgestų.”  Yra nemažai atvejų, kur žmonės liudija, kad kilus gaisrui iš tikrųjų ugnis arba greitai užgesdavo, arba vietos, kur Agotos duonelė būdavo padėtos visai likdavo nepaliestos liepsnos.  Švč. Trejybės bažnyčioje buvo šventinama  duona, kad kiekvienas tikintysis galėtų parsinešti gabalėlį į namus.

Informacija

Susiekti su Tauragės Švč. Trejybės parapija galite žemiau nurodytais kontaktais.

  • #

    Adresas Stoties g. 2 Tauragė, 72260

  • #

    Mob. 8 60076387

  • El. paštas taurage.parapija@gmail.com

Laukiame laiškų

Interasantus turinčius klausimų, pageidavimų, pastebėjimų prašome užpildyti dešinėje pusėje esančią kontaktinę formą.